Kategorie produktů   

Aktuality

Posádka vozu Fiat Punto - 2.místo (divize Speciál).Posádka vozu VW Golf - 3 místo.Naše tři teamy se dne 14.9.2018 zůčastnily 8h GP v Sosnové. Z 18 posádek, Opel Tigra (ženská posádka) obsadila 7 místo, Fiat Punto 2 místo a VW Golf (smíšená posádka) obsadila místo 3.
 
Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v běžném režimu.  

Vážení zákazníci,
průběžně probíhá úprava cen. Může nastat situace při objednávce náhradních dílů, k dodatečnému navýšení určité položky. Nejedná se pouze o zdražování, ale také u mnoha položek jsme již ceny snižili a mnohé zůstávají stejné. Děkujeme za trpělivost a pochopení.
Provozní doba Brouk servis JMK

Prodejna:

Po - Pá 9.00 - 18.00 hod
So - Ne 10.00 - 17.00 hod

Servis: (cena 1 hod 370,- Kč +21% DPH)

Po - Pá 8.00 - 18.00 hod
So - Ne dohodou (So +25% - Ne +50%)                                    
  


Vysvětlivky (obrázky) pro zjednodušené hledání.

Typ 1 VW Brouk (Beetle)                  


Typ 2 VW Bus                                       

Typ 3 VW Variant TL / Combi / Sedan   

Typ 14 / 34 (Karmann Ghia)                   

Typ 25 (Transporter T.3)                        

VW 181 (Kübel)                                   

VW Buggy                                                             
Porsche 944                                                                                                               

      

Informace pro stávající zákazníky

Vážení zákazníci, právě se nacházíte v nové verzi našeho eshopu, kterou jsme v těchto dnes spustili. Bohužel při přesunu databáze našich zákazníků není z bezpečnostních důvodů možné přenést hesla našich stávajících zákazníků. Proto Vás tímto žádáme o přečtení níže uvedených pokynů, tak aby Vaše přihlášení do nového eshopu proběhlo bez problémů.

Informace emailem

Všem našim zákazníkům jsme odeslali informační email o změně jejich přístupového hesla. V případě, že Vám tento email z nějakého důvodu nepřišel, navštivte prosím stránku http://www.broukservis.cz/zapomenute-heslo a využijte možnosti opětovného zaslání hesla na Vaší emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. 

Krok č.1 - přihlášení do eshopu

Pokud jste již heslo obdrželi nebo jste si ho nechali opakovaně poslat, můžete se rovnou přihlásit a používat svůj zákaznický účet i v novém eshopu. Doporučujeme Vám si heslo ihned změnit, tak aby se Vám lépe pamatovalo resp. bylo stejné jako heslo původní, které jste používali v předešé verzi eshopu. 

Krok č.2 - jak si můžete heslo změnit?

Po přihlašení se v pravé části objeví nabídka "Osobní údaje". Klikněte na tuto nabídku a do prvního políčka "Heslo" a do druhého "Potvrzení hesla" zadejte své nové heslo. Poté stiskněte tlačítko "Změnit údaje" ve spodní části obrazovky. Tím bylo nastaveno Vaše nové heslo.

Omlouváme se případné komplikace, pokud budete mít jako stávající zákazníci nějaké technické problémy s přihlášením, neváhejte a kontaktujte nás.

 
00
 
 
© BROUKSERVIS JMK